skip to Main Content
INFO-LINIA 695396057 lub 52 371 45 30

Auto-France  – Twój serwis
to rozwiązanie Twoich kłopotów z samochodem.

Firma Auto-France działa na rynku od 1993 roku zajmując się od początku swej działalności sprzedażą części do samochodów francuskich. Bogaty asortyment części będących w naszej ofercie to wynik długoletniej współpracy z najlepszymi firmami i hurtowniami z terenu Polski i Francji.

W przypadku braku potrzebnych elementów w naszym sklepie jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie  dostarczyć niezbędne podzespoły.

Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i półhurtową. Dla stałych odbiorców oferujemy rabaty, a dla klientów strategicznych   możliwość negocjacji cen.

Regularne przeglądy Twojego samochodu u nas ….
….. gwarancją jego niezawodności.

W celu zapewnienia naszym klientom pełnego wachlarza usług motoryzacyjnych posiadamy profesionalny warsztat samochodowy, w którym prowadzimy naprawy samochodów francuskich.. Specjalizacja w kierunku samochodów francuskich nie przeszkadza w prowadzeniu usług serwisowych innych marek samochodów. Wysoki poziom świadczonych usług zostaje poparty udzieleniem gwarancji na wykonane naprawy jak i na części.

Poza wyżej wymienionym zakresem działań Auto-France zajmuje się również skupem i sprzedażą samochodów osobowych i dostawczych w całości i na części. Posiadamy własny transport do przewozu samochodów. Zawsze aktualną ofertę samochodów będących na placu znajdziecie Państwo w dziale sklep

Sprawdź naszą pełną ofertę już dziś.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY